Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi 10-C, 11-A ve 11-B sınıflarından öğrenciler sosyal sorumluluk programı çerçevesinde okul içi çevre konusunda önemli çalışmalara imza attı.

Geleneksel Çocuk Oyunları İlçe Turnuvalarının 5. ve 6. Sınıf Kız Kategorisi Tamamlandı Geleneksel Çocuk Oyunları İlçe Turnuvalarının 5. ve 6. Sınıf Kız Kategorisi Tamamlandı

Öğretmenler  Meryem Türkoğlu, Müjde Kılıçlı ve Satiye Cebeci rehberliğinde gerçekleştirilen projelerle okul bahçesi, daha estetik bir görünüme kavuştu.

Okul Müdürü Ünal Cesur, yaptığı açıklamada, "Daha güzel, daha yaşanabilir bir dünya için sosyal sorumluluk programı kapsamındaki çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sosyal sorumluluk programı kapsamındaki faaliyetler, eğitim, kültür ve turizm, sağlık, yardımlaşma ve dayanışma, doğa ve çevre sorunları, sıfır atık, yeşil dönüşüm, sürdürülebilirlik, afet ve acil durumlar, sosyal hizmetler gibi alanlar ile toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlamayı hedefliyor. Bu kapsamda, okulumuz öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık."dedi.