• USD 33,10
  • EUR 36,10
  • ALTIN 2.577,77
  • BİST100 11.139
  • BTC 63.500
6 saat önce YEREL HABERLER

ÖSYM Karapınar Sınav Koordinatörü Öğr. Gör. Naim Çağlar DİRİ’den alınan bilgiye göre, bu yıl KPSS (Ortaöğretim) sınavı Karapınar’da ikinci kez düzenlenecek.

7 saat önce YEREL HABERLER

Karapınar'da  ilçesinde Jandarma tarafından yapılan operasyonda, bir şahsın ayçiçeği ekili ekili tarlasında  1040 kök hint keneviri  ele geçirildi.

7 saat önce KAYMAKAMLIK

Karapınar Kaymakamı Şenol Öztürk, Karapınar Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ve Polisevi Büro Amirliği'nde incelemelerde bulundu.

7 saat önce SPOR

Konya Süper Amatör Küme takımlarından Karapınar Belediyespor, spor faaliyetleri ile gençleri spora yönlendirmeye devam ediyor.

7 saat önce YEREL HABERLER

Yüksek tempo ile seçim çalışmalarına başlayan Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan Adayı Recep Konuk pazar günü de sabahın ilk saatlerinden günün son saatlerine kadar sahadaydı./3’de Çumra Ziraat Odası Başkanı Mehmet Karadağ'ın düğün merasimine katılarak güne başlayan Recep Konuk daha sonra, Balçıkhisar, Doğanlı, Dineksaray, Dinek, İçeri Çumra, Gökhüyük (Tımraş), Yenisu, Apa, Apasaraycık ve AlibeyhüyüğüMahallelerini ziyaret etti.

7 saat önce SAĞLIK

Kardiyoloji Uzman Dr. Muharrem Arslandağ konu hakkında bilgiler verdi. Çocuklarda kalp çarpıntısı, yetişkinlerde olduğu gibi birçok farklı nedenle ortaya çıkar.

7 saat önce BÜYÜKŞEHİR

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Çalışan Gençlik Meclisi'nin İkinci Olağan Genel Kurulu'nda yeni başkan Mehmet Kuyucu oldu.

12 saat önce YEREL HABERLER

Konya’nın Karapınar  ilçesinde çıkan kavgada bir kişi tüfekle vurularak öldürüldü.

1 gün önce YEREL HABERLER

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde lise öğrencilerine ve mezun gençlere yönelik hizmetlerini sürdüren Lise Medeniyet Akademileri’nde (LİMA), Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Yaz Okulu kayıtları başlıyor.

3 gün önce YEREL HABERLER

Konya'nın Karapınar ilçesinde bir tarım şirketine ait depoda çıkan yangın, bölge halkında büyük korku yarattı.

RESMİ İLANLAR
Karapınar nöbetçi eczaneleri
Reklam Bloğu