Akçayazı Mahalle Muhtarı Yaşar KURUM ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Kaymakam Şenol ÖZTÜRK, mahalle hakkında bilgi alarak vatandaşların öneri ve taleplerini dinledi. ÖZTÜRK, vatandaşların sorularını cevapladı ve taleplerin imkânlar dâhilinde gerçekleşeceğini belirtti.

Ziyaretin ardından Cuma namazı kılınarak hatıra fotoğrafı çekildi.

Cuma namazı sonrası Kaymakam Şenol ÖZTÜRK, ve beraberindeki heyet Akçayazı İlkokulu'nu ziyaret ederek birleştirilmiş sınıfta eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. ÖZTÜRK, öğrencilerle futbol oynayarak sevinçlerine ortak oldu.

Ziyaret sırasında Kaymakam ÖZTÜRK’e, Belediye Başkanı Mehmet YAKA, Konya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa KURUM, Karapınar İlçe Jandarma Komutanı V. J. Teğmen Mesut İNAN, Karapınar İlçe Jandarma Karakol Komutanı J.Asb.Üçvş H. Hasan TAŞKÖMÜR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet İÇALAN, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Akif AKYURT, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Talip ATABEK, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ramazan GÜNERİ, Karapınar Müftüsü Sırrı Fuat ATEŞ, KOSKİ Şube Müdürü Ersin ÜRE, MEDAŞ İşletme Şefi Mustafa KALKIR, Akçayazı Mahalle Muhtarı Yaşar KURUM eşlik etti.