Ülke olarak gündemin her gün değiştiği bir 2018 yılı yaşadık. Üç tarafı denizlerle dört tarafı düşmanlarla çevrili güzel ülkemiz büyük badirelerden geçti.

Son yıllarda büyük değişim ve gelişmelerin yaşandığı güzel Türkiye’m, kendilerine göre sözüm ona yeni dünya düzeni dedikleri, aslında Haçlı zihniyetinin birçok oyunuyla karşılaştı. Besledikleri terör örgütleri, sahiplerinin isteği üzerine çocuk, yaşlı, kadın demeden birçok masum insanın canına kıydılar; Mehmetçiği şehit ettiler. Yine anaların yürekleri yandı, yine çocuklar yetim kaldı. Dünyadaki terör baronları adına haince, kalleşçe eylemler yaptılar. Orada yaşayan halk da bu hainlerin gerçek yüzlerini görüp onlara karşı haykırmaya başlamıştır. “Biz sırtımızı örgüte dayıyoruz.” diyen hainler de gereken dersi almaya başladılar.

Tüm siyasi görüşlerimizi bir tarafa bırakıp artık bu ülkenin farklı olduğunu, büyük bir değişim geçirdiğini, büyük gelişmelerin olduğunu kabul etmemiz gerekir. Artık kendi savaş sanayini kurup kendi silahını üreten ve hızla büyüyen bir Türkiye var. Yaşanan kötü günlerde tüm halkıyla kenetlenen bir Türkiye var. Oynanan kirli oyunlarla tüm halkıyla bir olup dik duran tek ülke, Türkiye’dir. Dolayısıyla bu birliğimizi, bu kardeşliğimizi bozmak için var güçleriyle uğraşanlar hüsrana uğrayınca yeni oyunlar deneyeceklerdir.

Yaşayacağımız 2019 yılı bizim için umut yılı olsun. Dileriz ki tüm şer odaklarının planları ayaklarına dolansın, kazdıkları kuyuda helak olsunlar.

Türk halkı olarak hepimiz bu yaşanan kötü günlerden ders çıkarıp, adımlarımızı daha sağlam basmaya çalışacağız. Güzel ülkeme göz diken dışımızdaki, içimizdeki hainlere fırsat vermemek için kardeşlik bağımızı kuvvetlendireceğiz. Kültürlerimiz, renklerimiz, inançlarımız, düşüncelerimiz farklı olsa da birlikte yaşamanın keyfini süreceğiz.

-Peki tüm bunları niçin yapacağız?

-Bizim gidecek hiçbir ülkemiz yok…BİZLER İÇİN BİR TANE TÜRKİYE VAR…

Sağlam, dik duran, hakkını arayan bir nesle ihtiyacımız var. Deyim yerindeyse sağlıklı ailelere ihtiyacımız var. Anne babalar hızla değişen dünyanın olumsuz büyüsünden uzaklaşarak çocuklarına zaman ayırmalıdır. Anne babalar kendi sorumluluğunun bilincinde olan, vicdanlı çocuklar yetiştirmelidir. Aile içinde kendisine değer verildiğini hisseden çocuklar daha az yanlış yapar. Harcadığımız paralar bazen boşa gitse de biz anne babaların kendi çocuklarımıza gösterdiğimiz sevgi hiçbir zaman boşa gitmez.

Yeni yılda analar hep gülsün…

Çocuklar mutlu yaşasın…

Hepimiz bir olalım….

Ben umutluyum 2019’den…

HOŞ GEL, EMİ 2019!