TOBB Birlik Merkezi'nde yapılan ortak toplantıya; Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu, Tarım Kurulu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Hayvancılık Kurulu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, KOBİ Politikaları Kurulu, Sosyal Politikalar Kurulu, Basın Yayın Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Turizm Kurulu, Mesleki Eğitim Kurulu, Mevzuat Komisyonu, Hesapları İnceleme Komisyonu, İklim Değişikliği ve Çevre Kurulu, Vergi Komisyonu, Kadın Çalışmaları Kurulu ve Ar-Ge ve İnovasyon Kurulu Başkan, Başkan Yardımcısı, Sözcü ve Raportör ile üyeleri katıldı.
Toplantıya, TOBB Mevzuat Komisyonu Üyesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kemal Sözen ile TOBB Kadın Çalışmaları Kurulu Üyesi ve Karapınar Ticaret Borsası TOBB Delegesi Ege Sezer'de Karapınar Odalar ve Borsalar birliği adına katılarak görüşlerini beyan ettiler. 
Komisyon ve kurulların çalışmalarının oldukça önemli olduğunu dile getiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Katkılarınız,kendiniz, şehriniz ve ülke ekonomisi için çok önemli. Akıl akıldan üstündür. Bunu unutmayın. Ben her şeyi bilirim yerine istişare alışkanlığını benimsedik hep. Tartışacağız. Ortak aklı bulacağız" dedi.( H. Türkmen)