Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Karapınar Belediyesi iş birliği ile yapımı gerçekleşen MEKE Küçük Sanayi Sitesi'nde yapılan çalışmaları yakından inceleyen heyet esnafların beklentilerini ve ihtiyaçlarını dinledi. Ayrıca, alt yapı çalışmaları ve büyük bir kısmı tamamlanan sıcak asfalt serim çalışmaları hakkında kooperatif başkanı Muharrem Güngör’den detaylı bilgi aldılar.

Çocuklar Torpil Attı,  İnşaat Malzemeleri Tutuştu Çocuklar Torpil Attı,  İnşaat Malzemeleri Tutuştu

Meke Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Güngör; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yatırım Daire Başkanlığı personel müdürü Serkan Duman ve beraberindeki heyete göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eti.

Göngör “aynı zamanda, projenin her aşamasında desteklerini esirgemeyen başta Önceki Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM’a, Konya Valisi Vahdettin ÖZKAN’a, Önceki Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem MURAT’a, Karapınar Kaymakamı Şenol ÖZTÜR’e, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY’a, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet YAKA’ya, Karapınar Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin’e ve tüm emeği geçenlere Teşekkür ederim. dedi.

Editör: Himmet Türkmen