Gençlik merkezi çalışanları ve KYK Yurdu memurlarının da katılımıyla gerçekleşen etkinlikte öğrenciler, hayvanları sevgiyle besleyerek ve ilgilenerek unutulmaz bir gün geçirdi.

Hayvan bakım ve beslenme yerindeki hayvanları severek vakit geçiren öğrenciler, köpeklerle de fotoğraf çektirdiler.

Manevî danışman Berat Kolay, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şunları belirtti: "  Yüce Rabbimiz Kur'an Kerim'de şöyle buyuyor; yeryüzünde debelenen hiçbir canlı ve iki kanadıyla uçan hiçbir kuş yoktur ki sizin gibi birer ümmet olmasın. Biz kitapta (levh-i mahfuzda) hiçbir şeyi eksik bırakmadık, sonra hepsi Rablerinin huzurunda toplanacaklardır.” (el-Enâm 6/38)

Fevzi Paşa Ortaokulu Öğrencileri Erozyon sahasına Ziyarette Bulundular Fevzi Paşa Ortaokulu Öğrencileri Erozyon sahasına Ziyarette Bulundular

ayetiyle hayvanların da kıymetli varlıklar olduğunu hatırlatıyor. Bu nedenle Karapınar Belediyesine, hayvanlar için böyle güzel bir bakım evi kurdukları için teşekkür ediyoruz."dedi

Ayrıca, KYK öğrencilerine yönelik düzenlenen etkinliklerin önemine vurgu yapan Kolay, bu tür faaliyetlerin öğrencilere moral ve motivasyon sağladığını belirtti.