Öğrenciler, sürpriz ziyaretleriyle Tilkili İlköğretim öğrencilerine unutulmaz bir gün yaşattı.

19 Mayıs 1919 da Yakılan Bağımsızlık Ateşi, İlelebet Sönmeyecektir 19 Mayıs 1919 da Yakılan Bağımsızlık Ateşi, İlelebet Sönmeyecektir

Sultan Veled KYK Yurdu öğrencileri, Tilkili İlköğretim öğrencilerine çeşitli hediyeler takdim ederek mutluluklarını paylaştı. Aynı zamanda palyaço gösterileri, yüz boyama etkinlikleri, halat çekme yarışmaları ve çuval oyunları gibi birçok etkinlik düzenlendi. Çocuklar, etkinliklere katılan abi ve ablalarına teşekkür ederken yüzlerindeki mutlulukla etkinliğe renk kattılar.

Sultan Veled KYK Yurdu manevi danışmanı Berat Kolay, bu tür etkinliklere katılan üniversiteli öğrencilerin hevesli olmalarının ve çocuklar üzerinde bırakacakları olumlu etkilerin sevindirici olduğunu belirtti. Benzer etkinlikleri artırarak devam ettireceklerini vurguladı.

Tilkili İlkokulu Müdürü Muzaffer Gündüz ise, öğrencilerin üniversite öğrencileriyle tanışarak keyifli vakit geçirdiklerini ve bu etkinliğin öğrencilerde oluşturduğu motivasyonun derslerine olumlu yansıyacağını dile getirdi.

KYK Yurdu görevlisi Nazan İnci ise, çocukların mutluluğunun kendilerini de mutlu ettiğini belirterek, farklı etkinliklerin çocuklar için ve kendileri için faydalı olduğunu ifade etti.