Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda; Büyük bir destan yazan Mustafa Kemal Atatürk’ün kelimelerin kifayetsiz kalacağı bir önderlik göstererek İstiklal Savaşı’nı kazandığını belirtti.

Karapınar TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Buğday Ekili Tarlada Çıkan  Yangında 15 Dekar Alan Zarar Gördü Buğday Ekili Tarlada Çıkan  Yangında 15 Dekar Alan Zarar Gördü

Cumhuriyet yönetimi, egemenliğin ulusun elinde olduğu bir yönetimdir. Kanla, emekle, gözyaşıyla kazanılan bu İstiklal Savaşı’nın ne kadar ehemmiyetli olduğuna Türk halkı hatta bütün dünya şahittir. Milletimizin geleceğini aydınlatan bu kutsal Cumhuriyetimizin ilelebet yaşamasını temenni ediyor ve bu vesileyle Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümü olan bu anlamlı ve özel günde, milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum. İş dünyamızın ekonomiye katkılarını arttırmak ve istihdam sağlama alanında sorumluluklarımızı yerine getirmek üzere büyük bir gayret göstererek her daim ülkemiz için fedakârlık yapmaya hazırız.

Editör: Himmet Türkmen