Kaymakam ÖZTÜRK ve Belediye Başkanı YAKA, Organize Sanayi Bölgeside İncelemelerde Bulundu Kaymakam ÖZTÜRK ve Belediye Başkanı YAKA, Organize Sanayi Bölgeside İncelemelerde Bulundu

Yeni dönemin ilk muhtarlar toplantısında ilçenin genel durumu, sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı. Muhtarların mahallelerindeki ihtiyaçları ve beklentileri dinlenirken, ilçenin gelişimi ve halkın refahı için yapılacak çalışmalar üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.
Kaymakam ÖZTÜRK, toplantıda yaptığı konuşmada, muhtarların vatandaş ile devlet arasında önemli bir köprü vazifesi gördüğünü vurgulayarak, "Vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğu anda ilk olarak başvuracakları kapı muhtarlarımızdır." dedi. Belediye Başkanı ÖNAL ise muhtarların mahallelerindeki temsilcileri olarak önemli bir rol üstlendiklerini belirterek, işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
Toplantıda ayrıca Muhtarlar Derneği tarafından temin edilen muhtarlık rozetleri muhtarlara takılarak katılımlarından dolayı teşekkür edildi. Yapılan bu birliktelik ve dayanışma ile ilçenin daha da güçleneceği ve halkın refahının artacağına olan inanç dile getirildi.