Vatandaşlar, Belediye Başkan Adayı İbrahim Önal, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, MHP İlçe Başkanı Ercan Alp ve Meclis Üyesi Adaylarına desteklerini göstermek için bir araya geldiler.

Cumhur İttifakı'nın birlikte yola çıktığı adaylar, halkın taleplerini dikkate alarak mahallelerin gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor. İbrahim Önal, "Mahallelerimizin ihtiyaçlarına yönelik projelerimizle birlikte, vatandaşlarımızın güvenine layık olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Saadet Partisi Karapınar Belediye Başkan Adayı Kemal Kor Halkla Buluşmaya Devam Ediyor Saadet Partisi Karapınar Belediye Başkan Adayı Kemal Kor Halkla Buluşmaya Devam Ediyor

AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ise, "Cumhur İttifakı olarak, birlikte daha güçlüyüz. Halkımızın desteğiyle ilçemizi daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz" şeklinde konuştu.

MHP İlçe Başkanı Ercan Alp ise, "Mahallelerimizin sorunlarını birlikte çözecek, halkımızın refahı için çalışacağız. Cumhur İttifakı olarak, birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.