Karapınar’da Bayram Coşkusu! Karapınar’da Bayram Coşkusu!

Açılış Konuşmasını Yapan AK Parti içe Başkanı Yusuf Zengin, AK Parti iktidarı döneminde yapılan çalışmaları anlattı.
Yapılacak seçimin ülke için önemli olduğuna vurgu yapan Zengin” Cumhur ittifakı olarak seçimlere hazırız. Ülkemizin geleceği için seçimi almak zorundayız. Vatandaşımızın tercihini Cumhur ittifakından yana yapacağına inanıyoruz. Bizlerde seçime kadar ev ev gezeceğiz. İktidarımız döneminde ülkemizdeki gelişmeler ile İlçemizdeki yatımları göz ardı edemeyiz. Özellikle Bakanımız Murat Kurum döneminde hizmetin en iyilerini ilçemize kazandırdık. AK Parti iktidarında kanalizasyondan doğalgaz eğitimden  sağlığa kadar geleceğimiz inşa ettiğimiz hizmetimiz var.31 Mart seçiminde de aynı başarıyı yakalayacağımız inanıyorum” dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Yaka’da Belediye başkan adayı İbrahim Önal’ı tebrik ederek, “Milli eğitim Müdürlüğü görevinden iken çok büyük hizmetlerde bulundu. Kendisi ile eğitim alanında işbirliği yaptık ve ilçemiz kazandı. Kendisinin yanındayım ve başarıla diliyorum. Belediyecilik anlamında Karapınar’a çok hizmet sunuldu. kanalizasyonda Doğalgaza, eğitimden sosyal belediyeciliğe en güzel çalışmalarda bulunduk. Seçimin önemini herkes biliyor. Bizlerde Cumhur ittifakı ile ülkemizin yönetilmeye devam edilmesi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz “ dedi.
Cumhur İttifakı adayı İbrahim Önal ise, Karapınar’ımız tarihi ve doğal güzellikleri ile açık hava müzesi durumunda. İlçemiz Kuruluşu ile tarih kokan bir yer. Bizler bu süreçte ilçemizi en güzel hizmetleri yapmaya gayret edeceğiz. Sıkıldık el girilmedik kapı bırakmayacağız. Hep birlikte çalışacağız. Geleceğimize ışık tutacak güzle hizmetler yapacağız” dedi.
AK Parti Konya Milletvekili Latif Selvi ise İktidarlarında tüm ülkede kalkınma hamlesinin yaşandığını kaydederek” bizim kadrolarımızın bulunduğu yerde yapılan hizmetler ortada .Her alanda başarılı çalışmalar yaptık. AK parti Belediyeciliği örnektir.31 İlçemizde de Cumhur ittifakı ile başarılı olacağız. Bunun için hep birlikte çalışacağız.” Diye konuştu.
MHP ilçe Başkanı Ercan Alp, İlçe koordinatörü İhsan Yıldırımda birer konuşma yaptı.
Daha sonra Seçim Koordinasyon merkezinin açılışı dualarla yapıldı.

Editör: Himmet Türkmen