Açılışa İlçe Kaymakamı Şenol Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Yaka,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet İçalan, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İbrahim Önal, CHP Belediye Başkan Adayı Gönül Karabacak, Zafer Partisi İlçe Başkanı Aslan Özbek, Ülkü Ocakları başkanı Şener Özsoy ve diğer davetliler katıldı.

Gürkan ERDERMİR ve Ailesi’nin Çetmi Mahallesi Reis Mehmet Yazgan Caddesi üzerine açmış olduğu Özel Neşeli Kuşlar Anaokulu’ nun açılış töreninde konuşan Kaymakamı  Şenol ÖZTÜRK , ilçemizde eğitim alanında Kamu ve Özel sektör varlığının eğitim kalitesinin artırılmasında önemli bir faktör olduğunu belirterek ‘’Çocuklarımızın eğitim öğretim hayatına ilk başladıkları kademe dediğimiz anaokulunun açılışını gerçekleştiriyoruz, hem çocuklarımız için hem ebeveynlerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Yapılan konuşma ve edilen duaların ardından açılış kurdelesi kesildi ve anaokulunun gezilmesi ile beraber program sona erdi.

Karapınar Ticaret Borsası TSE  Tetkiklerini Başarıyla Tamamladı Karapınar Ticaret Borsası TSE  Tetkiklerini Başarıyla Tamamladı

Editör: Himmet Türkmen