Bayramda Uzun Yolculuğa Çıkacaklar: Dikkat! Bayramda Uzun Yolculuğa Çıkacaklar: Dikkat!

Öğretmen Zehra Pektaşlı ile Ereğli Emniyet Müdürlüğünde mahalle bekçisi olarak görev yapan Vahid Deveci farklılık için (29) nikahlarını 29 Şubat tarihinde kıydırdıklarını söyledi. 2 ay öncesinde nikâh için gün alan çift, 4 yılda bir evlilik yıldönümü kutlamalarını bilerek seçtiklerini kaydederek , bunada bir çözüm bulacaklarını kaydetti.
Amaçlarının diğer tarihlerden farklı ve özel olmasını istediklerini kaydeden  Vahid Deveci, bir süre araştırdık.Eşimlede görüşerek 29 Şubat tarihli nikahımızı kabul etti. Bu kararı birlikte aldık” dedi.,
Evlilik yıl dönümleri 4 yılda bir gelecek olsa da şu anda mutlu olduklarını belirten  Vahid Deveci, ”Bilerek yaptığımız bu tarih bizim için özel oldu. Aslında nikâhımızın anlamlı olmasını istedik. Bunun içinde 29 Şubat tarihinde nikâh masasına oturduk. Her yıl evlilik yıldönümü kutlamasakta bizim için sorun teşkil etmiyor. Birbirimiz sevdiğimiz sürece  ve her günün önemini bildikten sonra sorun etmiyoruz. Özel olması ve farklı olması bizim için yeterli.Gerekirse   hepsini  birlikte kutlayacağız. Bizim için unutulmayacak ve hep hatırlanacak bir tarih ” dedi.
Nikahı kıyan Karapınar Belediyesi nikah memuru Kemal Aydemir,Nikah defterini gelin Zehra Pektaşlı’ya verdi.