Karapınar İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü'nün organize ettiği turnuvada, öğretmenler arasında dostluk ve sporun önemini vurgulamak amaçlanmıştı. Final maçlarına büyük bir katılımın olduğu turnuva, öğretmenler arasında dayanışma ve eğlenceli rekabetin bir araya geldiği güzel bir etkinlik oldu.
İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet İÇALAN, dereceye giren tüm takımları tebrik ederek, turnuvaya katılan öğretmenlere ve ev sahipliği yapan Şehit Oğuzhan Aydınbelge Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü'ne teşekkür etti. İÇALAN, "Bu turnuva sayesinde öğretmenlerimiz arasında dayanışma ve sporun önemini bir kez daha görmüş olduk. Cumhuriyetimizin 100. yılına özel düzenlediğimiz bu etkinlik, bizim için çok anlamlı ve keyifliydi oldu . Katılan tüm öğretmenlere teşekkür ediyor, gelecek etkinliklerde tekrar bir araya gelmeyi umuyoruz." şeklinde konuştu.

Yarışma sonucu dereceye girenler:

İlçemizden Çifte Başarı: Geleneksel Çocuk Oyunları Kategorisinde İl Birinciliği İlçemizden Çifte Başarı: Geleneksel Çocuk Oyunları Kategorisinde İl Birinciliği

1. Osman Hulusi Ateş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

2. Yeni Nesil Gelişim Kursu

3. Cumhuriyet İlkokulu

Editör: Himmet Türkmen