Karapınar Kaymakamlığı, Konya Büyükşehir Belediyesi, Karapınar Belediyesi, Türkiye Hava Sporları Federasyonu, Karapınar Uçuş ve Doğa Sporları Kulübü tarafından Karapınar’da ilk defa düzenlenen Karapınar Göktepe Yamaç Paraşüt Kalkış pistindeki yarışma final uçuşlarıyla tamamlandı.

Yerli ve yabancı olmak üzere 75 pilot Göktepe Kalkış Pisti’nden final uçuşlarını yaparak Karapınar semalarıyla vedalaştılar.

Yarışmalarda dereceye giren kulüp ve sporculara ödülleri verilmek üzere Karapınar Millet Kafe’de Karapınar Belediyesi’nin organize ettiği yemek ve tören programı düzenlendi.

Programa İlçe Kaymakamı  Oğuz Cem Murat ve eşi, Garnizon Komutanı Albay Serdar Tavlayan ve eşi, Belediye Başkanı  Mehmet Yaka ve eşi, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve eşi, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar, Kurum Amirleri, basın mensupları, yerli yabancı yarışmacılar katıldı.

Yarışmalarda dereceye giren kulüp ve sporculara ödülleri İlçe Kaymakamı  Oğuz Cem Murat, Garnizon Komutanı Serdar Tavlayan, Belediye Başkanı  Mehmet Yaka ve AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin tarafından verildi.

Trafik Kazası; 2 Yaralı Trafik Kazası; 2 Yaralı