İçişleri Bakanlığı İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) projesi kapsamında Vali-Mülkiye Başmüfettişi Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığındaki heyet Karapınar Kaymakamlığını ziyaret ederek bir denetim gerçekleştirdi. 

Bursa'da bayramı esnaf da çocuklar da mutlu geçirecek Bursa'da bayramı esnaf da çocuklar da mutlu geçirecek

Denetim kapsamında; hizmet sunumunda etkinlik ve verimliliğin arttırılmasına yönelik önerilerde bulunulması ve gerekli tedbirlerin alınması, hizmet standartlarının geliştirilmesinin sağlanarak hizmetlerde kalitenin arttırılması ve koordinasyon kanallarının etkinleştirilmesi konularının öncelendiği bir görüşme gerçekleştirildi. 
Karapınar Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali-Mülkiye Başmüfettişi Hasan Basri Güzeloğlu, İzleme ve Değerlendirme Sistemi Projesi (İZDES) Heyeti, Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve Karapınar Kaymakamlığı’nın ilgili müdürleri katıldı.
 İZDES Projesi’nin, İçişleri Bakanlığı tarafından oluşturulduğu, merkez ve ona bağlı kuruluşların verdiği hizmetlerin sahadaki etkilerini izlemek ve o değerlendirmek izleme sonucunda bir takım düzenlemeleri ve iyileştirmeleri geliştirmek amacıyla hayata geçirildiği, öğrenildi.