Buyuk Manset-647Müdürlüğü toplantı Salonu'nda, İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim ÖNAL'ın başkanlığında, eğitim kurumları müdürlerinin katılımıyla "İlçe Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı" yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü  İbrahim ÖNAL'ın açılış konuşmasının ardından toplantıda 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının genel değerlendirmesi yapıldı.

Bu kapsamda 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı eğitim öğretim faaliyetleri yönünden; sosyal, kültürel, sportif faaliyetler yönünden, proje çalışmaları yönünden ve hayat boyu öğrenme faaliyetleri yönünden değerlendirildi. Yaz döneminde açılacak olan destekleme ve yetiştirme kursları ile yaz okulları, ortaöğretime geçişte tercih ve yerleştirme konusunda yapılacak rehberlik çalışmaları, yaz tatili süresince okul/kurumlarda yapılacak olan güçlendirme, bakım ve tadilat işleri, ilçe ve il düzeyinde yapılacak zümre toplantılarının sırasıyla değerlendirildiği toplantının sonunda katılımcıların görüşülmesini istediği konulara yer verildi.

Toplantının sonunda Millî Eğitim Müdürü İbrahim ÖNAL, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının sorunsuz sona ermesinde emeği geçenlere teşekkür etti.