14 Aralık 2017 Perşembe

Belediye Meclisi Aralık Ayı Olağan Toplantısını Yaptı

Belediye Meclisi 5393 sayılı Belediye Kanunun 20. maddesi gereğince Aralık ayı olağan toplantısını yapmak üzere 05.12.2017 tarihine rastlayan Salı günü saat 14.30'da Belediye Meclis salonunda gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye Başkanı Mehmet Yaka'nın başkanlığında toplandı.

05 Aralık 2017 Salı 20:44
Bu haber 162 kez okundu
 Belediye Meclisi Aralık Ayı Olağan Toplantısını Yaptı
Gündemin birinci maddesi; 2018 yılı ücret tarifesi hususunda hazırlanan (Plan ve Bütçe Komisyon Raporu) okundu, görüşüldü ve 2018 yılı ücret tarifesi oy birliği ile kabul edildi.
İkinci Madde: 2017 yılı bütçesine ek bütçe yapılması görüşüldü ve Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi. Plan Bütçe Komisyonu'ndan gelen rapor okundu, Mali Hizmetler Müdürü Süleyman Kılıçlı'dan açıklama istendi ve mecliste görüşülerek oy birliği ile ek bütçe kabul edildi.
Üçüncü Madde; İlçenin Hotamış (Şabanlı) mahallesinde Maliye Hazinesi adına kayıtlı bulunan 640 nolu parselin satın alınması görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Dördüncü Madde; Belediye de 657 sayılı yasaya tabi olarak görev yapan memur personel ile Sosyal Denge sözleşmesi yapılması için Belediye Başkanına yetki verilmesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Başka görüşülecek gündem maddesi  olmadığından Aralık ayı olağan toplantısının kapatılmasına oy birliği ile karar verildi.
Oturumun kapanmasından sonra Belediye Meclis Üyelerinden Dündar Mehmet Taşçı ve Ali Bozaklı'nın taşeron işçileri ve termik santral kurulması konusundaki soralarını Başkan Yaka cevaplandırdı. Başkan güneş enerjisi çalışmaları  ile ilgili meclis üyelerine açıklamalarda bulundu.
MUSA CEYHAN

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner299
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 05 Aralık 2017 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 08 Kasım 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV