Karapınar Lisesi 1991 mezunları Yeşilyurt mahallesinde Salur ve Güzelkışla  ilkokulu 1.nci sınıfa yeni başlayacak olan çocuklara çanta ve kırtasiye seti hediye etti.

Karapınar Lisesi eski müdürleri Fikri Dağ ve Ali Bozaklı ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal'ında yer aldığı programda kırtasiye setleri okul müdürleri Hasip Keleş ile Sermin Çavdar’a teslim edildi.

Karapınar Lisesi 1991 mezunlarından Ahmet Koçaker,” Arkadaşlarımız ile her Kurban bayramında bir araya geliyoruz. Son buluşmada  farkındalık yapacak bir etkinlik yapılması kararı alındı. Bizlerde köy okulundaki çocuklarımıza eğitim desteği yaptık. Çocuklarımızın yüzlerindeki gülümseler dünyalara değer. Bütün arkadaşlarımıza ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal,” Karapınar lisesi 1991 mezunlarının bu etkinliği son derece  sevindiricidir.. Dezavantajlı bölgelerimizden olan bu bölgelerde eğitime yapılan yardımlar örnek teşkil etmektedir.. Bu tür dayanışmanın örnek olmasını temenni ediyor, eğitime katkı yapan Karapınar lisesi 1991 mezunlarına  teşekkür ediyorum” dedi.

Karapınar Lisesi 1991 mezunları 44 öğrenciyi sevindirdi.