Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ile Yeşilay Karapınar Temsilciliği işbirliğinde yürütülen  "Karapınar'ın Psikologları Okullarımızla Buluşuyor" projesi kapsamında, Kayalı mahallesinde öğrenci ve velilere yönelik toplantılar gerçekleştirildi.

KİGAL'den Bir Erasmus Projesi Daha KİGAL'den Bir Erasmus Projesi Daha

Psikolojik Danışman Sevim Suvatcı, Psikolog Elif Akgün Yarımoğlu ve Psikolojik Danışman Mariye Üner tarafından,  Kayalı Lisesi öğrencilerine "Sınav Kaygısı", Kayalı İlkokulu/Ortaokulu ile Kayalı Lisesi velilerine "Sınav sürecinde ebeveyn olmak, Verimli ders çalışma teknikleri ve Bağımlılık" konularında eğitim verildi.

Yeşilay Karapınar Başkanı Erhan Uysal,” İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile geçtiğimiz yıldan itibaren velilere ve öğrencilere yönelik etkinlikler düzenliyoruz. Burada hem öğrenciler ve  ailelerini bilgilendirmeyi  amaçlıyoruz. Son derece faydalı  geçen toplantılarımız bundan sonrada devam edecek. Bize her konuda destek olan İlçe Kaymakamımız Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet  Yaka ve ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal’a teşekkür ediyorum ” dedi.