Hemşerilerimiz Mehmet Koçinali ve Mustafa Sapmaz tarafından açılan işleri açılışına çok sayıda vatandaş katıldı .Karapınar belediye başkanı Mehmet Yaka hayırlı olsun temennisinde bulundu. Siyasiler ve STK başkanları açılışa katılanlar arasındaydı.

Açılışa Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka,,AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun,CHP Karapınar İlçe Başkanı Kâmil  Bülbül Okuyucu,CHP Ereğli Başkanı Veyis Gönülal, Ticaret Borsası başkanı Ahmet Ulusoy, Ziraat odası başkanı Durmuş Üner, Esnaf Kredi  ve Kefalet Koop. başkanı Hakkı Şenyurt, Şoförler odası başkanı Kâmil Eke, Esnaf ve Sanatkârlar odası başkanı Mustafa Ünver, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal,Karapınar Belediye Meclis Üyesi Necati Kardaş Karapınar Halk Bankası Müdürü Namık Keleş, Esnafspor başkanı Mehmet Yalçinöz, STK Yöneticileri, Ereğli ve Karapınar'dan çok sayıda vatandaş katıldı.

İşyeri Ortaklarından Mustafa Sapmaz yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verirken, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka'da hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Karapınar’ın Hotamış ve Hasanoba Mahallelerinde Mera Islah Çalışması Karapınar’ın Hotamış ve Hasanoba Mahallelerinde Mera Islah Çalışması

Yapılan duanın ardından işyeri açılışı gerçekleştirildi.