banner328
Öne Çıkanlar Başkan Uğur İbrahim Altaya Ziyaret Muhtarlara Hijyen Seti Desteği Vefa Sosyal Destek Grubu Çalışmalarına Devam Ediyor Karapınar Belediyesinde Corona Virüs Toplantısı

Bu haber kez okundu.

Voleybol Karşılaşmasında Gülen Taraf Toki Yavuz Selim İ.Ö.O Oldu

Yeşilpınar Gazetesi olarak zaman zaman voleybol karşılaşmalarını izledik. Karşılaşmaların çok zevkli ve heyecanlı geçtiğine şahit olduk.

Karşılaşmaların koordinesi Mustafa Şener İÖO Müdürü Mehmet Havutçu ve 75. Yıl İÖO Müdürü Mehmet Ercan Fes tarafından yapıldı.

Hakemliğini Memiş Deniz, Mehmet Togay, Ercan Özel, Vedat Sağır ve Ayşe Kar’ın yaptığı üçüncülük ve dördüncülük maçında Yunus Emre İÖO takımı ile Mehmet Akif Ersoy İÖO takımı karşılaştı ve buna göre 1. set’i Yunus Emre 25-16, 2. Set’i yine Yunus Emre 28-26 sayı ile alınca Yunus Emre İÖO üçüncülüğü, Mehmet Akif Ersoy İÖO dördüncülüğü kazandılar.

Final Maçında ise Toki Yavuz Selim İÖO takımı ile Mustafa Şener İÖO takımı karşılaştılar. Final karşılaşmasının Hakemliğini Memiş Deniz, Mehmet Togay, Abdul Vahap Ekinci, İsmail Hakkı Ekici yaptılar.

Birinci set: Mustafa Şener İÖO 25 Toki Yavuz Selim İÖO 22

İkinci set : Mustafa Şener İÖO 18 Toki Yavuz Selim İÖO 25

Üçüncü set: Mustafa Şener İÖO 12 Toki Yavuz Selim İÖO 15

Buna göre Toki Yavuz Selim İÖ Okulu takımı birinciliği, Mustafa Şener İÖ Okulu takımı ikinciliği elde ettiler.

Zevkli ve çekişmeli geçen voleybol karşılaşmalarında her okul taraftarı kendi okulunu tezahüratlarla destekleyerek öğrenciler stres attılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol