Öne Çıkanlar AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Yusuf Zenginden Basın Açıklaması Maske Takmayan Vatandaşlara Ceza Namazla Buluşuyoruz Projesi Tamamlandı Aydoğanlar MYO Öğrencileri Çevre Temizlik Çalışması Yaptılar

Bu haber kez okundu.

Korkusuz : Kazanmaktan başka şansımız yok.

Lider Beyşehir Belediyespor karşılaşmasının zor geçeceğini söyleyen Karapınar Belediyespor Genel Kaptanı Mithat Korkusuz” Kazanmaktan başka şansımız yok. Bizde öyle yapacağız” dedi.

İlk yarıda şansızlıkların peşini bırakmadığını söyleyen Genel Kaptan Korkusuz” Şu anda 3 önemli futbolcumuzun sakatlıkları sürüyor. Maç gününe kadar yetiştirmeye çalışacağız. Ama şartlar ne olursa olsun Beyşehir’den 3 puan ile dönmek zorundayız. aksi takdirde Bal Ligi hedefimizin zorlaşacağının farkındayız.Futbolcularımızın isteği ve kazanma azmi bizlere umut veriyor.Beyşehir güçlü bir takım.Lider  olması da bunun göstergesi.Pazar Günü güzel bir futbol ve centilmence karşılaşma olmasını diliyorum” dedi.

Genel Kaptan Korkusuz, Takımın Beyşehir’e 1 gün önce giderek kampa gireceğini ve iklim koşullarına uyum göstereceklerini sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol