banner328
Öne Çıkanlar İlçemizde Gönüllü Hizmet Veren Örnek Vatandaş Hacı Sabri Akyıl Başkan Uğur İbrahim Altaya Ziyaret Muhtarlara Hijyen Seti Desteği Vefa Sosyal Destek Grubu Çalışmalarına Devam Ediyor

Bu haber kez okundu.

Karapınar'ımızın Gururları Ödüllendirildi

3-4 MART 2012 SAKARYADA’Kİ WU SHU(KUNGFU) TAOLU TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA HER SPORCU 3 ER SİTİLDE YARIŞARAK 12 TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ (12 ALTIN).6 TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ(6 GÜMÜŞ),7 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ, (7 BRONZ) MADALYA KAZANARAK BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATAN KARAPINAR BELEDİYESİ UZAKDOĞU SPORLARI VE WU SHU SPOR KULÜBÜ ALTIN İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ.
ÖDÜL ALANLAR
:

1:KULÜP BAŞKANI, ANTRENÖR MEHMET EMEKLİ

2:SPORCU-HARUN YÜKSEKSOY

3:SPORCU-MEHMET KESKİN

4:SPORCU-AHMET TETİK

5:SPORCU-SÜMEYYE GENÇ

6:SPORCU-ZEYNEP KESKİN

7:SPORCU-ZEHRATULLAH VARLI

8:SPORCU-MEHMET AKİF KARAOĞLU

9:SPORCU-SİMGE AKKOÇ

10:SUPORCU -MENSURE BAKIR

KARAPINAR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

FUTBOL TAKIMINI GEÇTİĞİMİZ YIL GENÇ VE A TAKIMLARINI ŞAMPİYON YAPAN FUTBOL TAKIMI ANTRENÖRÜ MUHAMMET BEKAROĞLUDA ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ.

BELEDİYE BAŞKANI MEHMET MUGAYITOĞLU VE MECLİS ÜYELERİ İLÇEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE BÖLGEDE VE TÜRKİYEDE TEMSİL EDEN KULÜPLERİMİZİ,ANTRENÖR VE SPORCULARIMIZI TEBRİK EDEREK BUNDAN SONRADA DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYECEKLERİNİ BELİRTTİLER.

KULÜP YÖNETİCİLERİ,ANTRENÖR VE SPORCULAR SN: BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEHMET MUGAYITOĞLU VE MECLİS ÜYELERİNE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ DEDİLER.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol