Öne Çıkanlar Yenilenebilir Enerjinin Merkezi Konumunda Başkan Yaka ve Kaymakam Murat Aşı Uygulama Noktasını Ziyaret Etti Konya Karapınarda 13.150 m² tarla icradan satılıktır Karapınar Devlet Hastanes Doğalgaz Dönüşüm İşi Yaptırılacaktır

Bu haber kez okundu.

AK Parti İlçe Başkanlığına Nadi TARTAN’ı Atadı

31 Ekim 2013 tarihi itibarı ile Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanlığından istifa eden Mehmet Yaka’nın görevini vekâleten yürüten Nadi Tartan, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı olarak atandı.

 Ak Parti Genel Merkezinde yapılan görüşmeler neticesinde vekâleten yürüttüğü göreve asaleten atanan Nadi Tartan, Başkan adaylığı için müracaatı olan dört isim arasından seçildi. Bu gün itibarı ile Ankara Genel Merkeze davet edilen Nadi Tartan, Ahmet Gedikoğlu, Yusuf Zengin ve Emre Özsoy, yapılan görüşmeler neticesinde Nadi Tartan’ın başkanlığında ilçeye dönüyorlar.

Vekâleten görev yaptığı süre içerisinde de otoriter ve kendinden emin hareketleri ile halkın beğenisini kazanan Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan’ın, ilçe sorunlarının giderilmesi ve yeni hizmetler noktasında ciddi adımlar atması bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol