Öne Çıkanlar Çırak Öğrenci Kayıtları Devam Ediyor Toki Yavuz Selim ilkokulunda Kan Bağışı kampanyası Düzenlendi Gazeteciler Sorunlarına Sahip Çıkmalı Kaymakam Murat ve Başkan Yaka TMO Deposunda Restorasyon Çalışmalarını İncelediler

Bu haber kez okundu.

 AK Parti Eski İlçe Başkanı Mehmet Uğurlu’dan Vefa Örneği

AK Parti’nin uzun yıllar Karapınar İlçe Başkanlığını yürüten ve daha sonra kendi isteğiyle aday olmayan ve şimdi Tümoson Traktörleri Bölge Bayii, Uğurlu Otomtotiv Pet. Ürn. Nak. Tic. San. Ltd. Şti’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uğurlu vefa örneği sergileyerek AK partiye gönül veren vatandaşlara Bizim Sofra lokantasında 05.02.2014 Çarşamba günü saat 18.30’da yemek vererek, AK Partinin yetkililerini partililerle buluşturdu.

Yemek programına AK Parti Konya Milletvekili Prof.Dr. Cem Zorlu, AK Parti Konya İl Başkan Yrd. Ömer Faruk İyibildiren, AK Parti Konya İl Teşkilatından Bölge Koordinatörü Hayati Arık, Karapınar Koordinatörü Emrah Kavak, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Belde Belediye Başkanlarından Kayalı Belediye Başkanı Şenel Küçükdurmuş, Hotamış Belediye Başkanı Mehmet Özüdoğru, İslik Belediye Başkanı Necati Karakara, Belediye Meclis Üyeleri,  Belediye Başkan Aday Adayları, Belediye Meclis Üye Adayları, Eski İlçe Başkanı Mehmet Uğurlu, AK Parti eski yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Köy ve mahalle temsilcileri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Partiye gönül veren çok sayıda vatandaşlar ile basın mensupları katıldı.

AK Parti İlçe Teşkilatında görevli ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Metin Kalkan’ın sunuculuğunda başlayan yemek programı, yemek ikramında bulunan Ak Parti Eski İlçe Başkanı Mehmet Uğurlu’nun hoş geldiniz konuşması ile başladı.

Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu iki dönem belediye Başkanlığı döneminde yaptığı çalışmaları anlatarak, AK Parti Belediye Başkanlığını vatandaşlarımızın destek ve oyları ile Mehmet Yaka’nın kazanacağını ve herkesin çok çalışması gerektiğini söyledi.

AK Parti Karapınar Belediye Başkan Adayı Mehmet Yaka “ Daima Millet, Daima Hizmet, Yeni Türkiye Yolunda Bir Daha Karapınar, Sevgimiz İnsan, Sevdamız Karapınar sloganımız ile çalışmalarımıza başladık. Allah’ın izniyle, vatandaşlarımızın destekleri ile Karapınar Belediye Başkanlığını kazanacağımıza inanıyorum diyen Yaka, Karapınar’da yapmayı planladığı projelerini anlattı ve katılımcılara teşekkür etti.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk İyibildiren ise “ 30 Mart Mahalli İdareler Seçimini çok önemsediklerini, Karapınar yıldızı parlayan bir İlçe olacaktır. Barış ve huzur havasının Türkiye’yi çok daha yüksek seviyelere ulaştırmak için hep beraber çalışılması gerektiğini, Türkiye’nin zincirlerinden kurtulmuş bir şekilde 2023 hedefiune doğru ilerleyeceğini, 21. yüzyılın Türkiye’nin yüzyılı olacağını kaydeden İyibildiren Konya’da ve bütün ilçelerin AK Partiye Belediye Başkanlığını kazandırmak için var gücümüzle çalışıp, kazandıracağız. Bu birliğiniz, bütünlüğünüz imrenilecek düzeydedir. Şimdiden Karapınar Belediye Başkanlığı AK Partiye hayırlı olsun”dedi

AK Parti Konya Milletvetkili Prof.Dr. Cem Zorlu konuşmasında “ Yeni Büyükşehir yasası’na değinen Zorlu, 30 Mart Türkiye için bir Milat olacaktır. 30 Mart’tan itibaren Büyükşehir yasasına göre Konya Büyükşehir Belediyesi ne hizmet alıyorsa, ilçelerede ve en ücra yerlerede o hizmet gidecektir. Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu iki dönem tecrübesiyle, becerisiyle, ekibiyle, hizmet anlayışı ile Karapınar’a çok güzel hizmetler yaptı. Bu hizmetlerin devamı ile daha fazlasını Belediye Başkan Adayınız Mehmet Yaka’nın yapacağına yürekten inanıyorum. Konya ve İlçelerinin tamamını AK Partili Belediye Başkan Adaylarının kazanması için çok çalışılması lazım, kazanacağımıza inanıyorum diyen Zorlu,

30 Mart seçimlerinin sadece yerel seçim olarak görülmemesi gerektiğini vurgulayan Zorlu, "Halkın iradesi yapılan operasyonlara cevap verme niteliğindedir. Dış güçlere verilecek cevap anlamındadır. Bunun içindir ki; sadece oy atmayacaksınız.  Çevrenizdeki tanıdıklara da oy attıracaksınız. Tek amacı vatana hizmet olan AK Partiyi destekleyin, oylarınızla AK Parti’yi % 70’lerin üzerinde kazandırın. Karapınar Belediye Başkanı da AK Partili Belediye Başkan Adayınız Mehmet Yaka olsun. Bu birlikteliğinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor ve sizlere güveniyorum”dedi

Yemek programından sonra katılımcılar ile birlikte araçlar konvoy halinde şehir Merkezinde bulunan AK Parti Seçim Karargahına gelinerek burada da vatandaşlara hitap eden Belediye Başkan Adayı Mehmet Yaka, vatandaşların desteklerini isteyerek yapacağı çalışmaları ve projelerini anlattı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol