Öne Çıkanlar Yeni Hayvan Pazarı Hizmete Girdi Karapınar Belediyesinden Kültür Gezisi Karapınar Gençlik Merkezi Gezi Düzenledi Bir Çok Suçtan Aranan Şahıs Uyuşturucu ile Yakalandı

Bu haber kez okundu.

Konya Karapınar'da 60.561 m² tarla icradan satılıktır

Konya İl, Karapınar İlçe, 1543 Ada, 17 Parsel, GAZİOSMANPAŞA Mahalle/Köy, SIRNIK Mevkii, Dava konusu parsel 5403 Sayılı Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunun 3. maddesinin (e) bendine göre mutlak tarım arazisidir. Toprak kumlu tınlı bir yapıdadır. Toprak orta bünyeli yapıda olup su tutma kapasitesi orta düzeydedir. Organik madde miktarı düşüktür. Parselde sulama yapıldığı tespit edilmiş olup, sulu tarım arazisidir. Tarla düz bir yapıda olup her türlü tarımsal mekanizasyona uygundur Arazide toprak işlemesi yapılmaktadır. Ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Ulaşımın büyük kısmı asfalt yoldan sağlanmakta olup Karapınar ilçesine yaklaşık 18 km mesafededir. 

Muhammen Bedeli 484.489,20 TL. Olup 13/04/2021 günü saat : 11:00’de Karapınar Belediyesi Düğün Salonu - Fatih Mah. Zencefil Sok. No:19/A KARAPINAR / KONYA adresinde satışı yapılacaktır.
Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYIN

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol