Bu haber kez okundu.

Yaz Kuran Kursları Turnuvaları Sona Erdi

24 takımın katıldığı erkekler futbol turnuvasında  İmam Hatip Lisesi Yaz Kuran Kursu öğrencileri şampiyon oldu. Mehmet Akif Yaz Kuran Kursu 2. Hacı İsa Camii Yaz Kuran Kursu 3. Oldu.

14 takımın katıldığı Yakan Top kızlar Turnuvasında Apak Kız Kuran Kursu öğrencileri şampiyon oldu. Merkez Kız Kuran Kursu öğrencileri 2. Salur Mahallesi Kuran Kursu Öğrencileri 3. Oldu.

18 kişinin katıldığı masa tenisi turnuvasında ise Fehmi ON 1. Berkay DİNÇBUDAK 2. Yılmaz ÇAVUŞOĞLU 3. Oldu.

Turnuvalarda dereceye giren ilk üçe giren takım ve sporculara kupa ve madalyaları 08.08.2019 Perşembe günü Karapınar Belediyesi öncülüğünde yapılacak olan Yaz Kursları Pikniğinde takdim edilecek. Önceki yıl Karapınar Müftülüğü ile işbirliği yaparak şampiyon olan takımları Aksaray ve Nevşehir Gezisiyle ödüllendirdiklerini belirten Gençlik Merkezi Müdürü Muhammet Ali KARAKUL bu yılda şampiyon olan takımları Beyşehir Gezisi ile ödüllendireceklerini söyledi. Ayrıca Karapınar mahalle ve köylerinde Yaz Kuran Kursları öğrencilerinin taşınmasında destek olan Belediye Başkanı Mehmet YAKA ve Belediye Personeline, turnuvalara katılan takımların hocalarına ve öğrencilerine, turnuva boyunca görev yapan Zehratullah VARLI, Hasan BİLGEÇ'e müteşekkiriz dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol