Öne Çıkanlar Satranç Turnuvası Tamamlandı Oda Üyelerinin Hizmeti Ayağına Getirildi İlaçlama Mücadelesi Devam Ediyor Yaralı Halde Bulunan Baykuş Tedavi Altına Alındı

Bu haber kez okundu.

 TSK Hatıra Ormanı İlgi Bekliyor.
Aradan geçen sürede ağaçların büyük bir bölümü yeşil görüntü oluşturdu.
TSK yaptığı ormanın belli olması için “ TSK Hatıra Ormanı” levhaları konuldu.
İşin garip tarafı Meke gölüne girişte bu dev tabela aylar önce rüzgâr sebebi ile yere bir oldu. Dev direk şu anda (07-0cak2013 tarihi ile ) yerde duruyor.
TSK nın temsilcileri acaba bu alan kontrol amaçlı ne kadar süredir gitmiyorlar ve o direği yerde kaldırıp yenisi koymuyorlar.
TSK’nın emanet ettiği hatıra ormanın gelecek kuşağa ilgilerin ilgisizliği ile nasıl aktarılacak merak konusu.
Bu konuyu Karapınar’ın askeri yetkililerine iletiyoruz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
NEME LAZIM KARAPINARCILAR 8 yıl önce

benim için değerli bir büyüğüm hep derdi kardeşim boğazın dokuz boğumu vardır dokuzkere düşünüp ondan sonra konuşmak lazım diye. bende di̇yorumki̇ si̇zde dokuz kere düşünüp ondan sonra yazin lütfen. 4 yildir karapinarda yaşiyorum ne bir karapinarlinin bir fidan diktiğini gördüm nede elinde bir çanak suyla ağacı suladığını. herşeyi başkalarından beklemek özellikle kendi memleketiniz için bence çok yanlış. örneğin karapınarlıların geneli çiftçi belki sizde neden kimse pahalı traktörünün arkasına bir su römorku takıpta bu ağaçları sulamaz tsk ormanı için diyorum hani iyi olmazmı kendi memleketiniz ya...... torku şekeri kendinize örnek alabilirsiniz bence . ankaradan istanbuldan izmirden vb illerden kimse gelip sizin ormanınızı sulamaz sizin içinde ağaç dikmez haaa.