Öne Çıkanlar karapınar Karapınar Belediyesi Kamulaştırma İşlemlerine Devam Ediyor Meslek Yüksekokuluna Yeni Müdür Yardımcısı Atandı Personelin Bayamını Kutladı

Bu haber kez okundu.

TOBB Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk'ten Katso'ya Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen, Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Selçuk Öztürk TOBB Yönetimi olarak tüm oda ve borsalarımızla istişarelerde bulunarak talep ve önerilerini dinleyerek verdikleri hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz. TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu da odalar ve borsaların birlik ve beraberliğine hassasiyetle önem vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde oda ve borsalarımızın görüş ve önerilerini dinleyerek hizmet üretme noktasında oda ve borsalarımıza destek oluyoruz dedi. Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışma ve faaliyetleri Karapınar’ın mevcut sosyo- ekonomik durumu, Oda üyelerinin yaşadığı finansman sorunları hakkında bilgiler vererek, TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu'na Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası’nın ve İlçemiz adına yapılacak çalışmalarla ilgili öneri ve isteklerini iletti. Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen görüşmenin ardından TOBB Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk,Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Organize Sanayi Bölgesinde yapımı devam eden Karapınar “EKOGEM” projesi inşaatında incelemelerde bulunuldu.

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen ve Yönetim Kurulu Üyeleri , TOBB Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk’e ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Odamıza verdikleri destekten dolayı TOBB Yönetimine teşekkür ettiler.

 

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol