Öne Çıkanlar karapınar Çırak Öğrenci Kayıtları Devam Ediyor Kaymakam Oğuz Cem Murat Şehit Ailelerine Ziyaretlerine Devam Ediyor Halk Eğitimi Merkezinden Maske Üretimi

Bu haber kez okundu.

 TEŞEKKÜR

Genel Kurul toplantımıza iştirak eden Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Kuruluş Başkan ve Temsilcilerine, esnaflarımıza, çiftçilerimize ve kooperatif üyelerimize ve personellerimize teşekkür ederim.

Her zaman olduğu gibi Nakliyeciler Kooperatifimizin kapısı mesleğimiz için çalışmak, üretmek, yaratmak isteyen herkese açıktır. Çünkü sizin oylarınızla seçilen Yönetim Kurulu Üyelerinin bu kooperatifi arzu edilen düzeyde yönetmesi mümkün değildir. O nedenle sizlere ihtiyacımız olduğunu üstüne basarak söylemek istiyorum. Kooperatifimizin kapısı yararlı ve faydalı bir şeyler bırakacak herkese sonuna kadar açıktır. 

Bu Genel Kurul`da sizler şartlar ne olursa olsun mesleğinize ve Nakliyeciler Kooperatifimize sahip çıkacağınızı gösterdiniz. Toplumsal yarar ilkesinden ödün vermeden şoförlük mesleğinin toplumun hizmetinde olacağı anlayışıyla yola devam edileceğini ilan ettiniz.

Sizlere teşekkür etmek istiyorum. Çünkü ailenizden, işinizden, özel hayatınızdan fedakârlık yaparak genel kurulumuza katıldınız. Eleştirel aklın, bilimin ve mesleki kabullerin bir kez daha onaylandığı Genel Kurulumuz sizlerin sayesinde gerçek anlamına kavuşmuştur.

Sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum; gösterdiğiniz katılım, sergilediğiniz dayanışma ve sahiplenme duygunuz için bin kez daha teşekkürler.

s.s. Karapınar Nakliyeciler Şoförler Motorlu Taşıyıcılar Koop. Yönetim Kurulu Üyeleri Adına

 Başkan

 Ahmet ALİMOĞLU

Anahtar Kelimeler:
TEŞEKKÜR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol