Öne Çıkanlar Yeni Müfredat Tanıtım Toplantısı Yapıldı Karapınar Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İhaleye Çıkıyor Karapınar İlçesi Çiftçi Bilgilendirme Toplantıları Davem Ediyor

Bu haber kez okundu.

Ramazan Bayramı Şeker Tadında Geçti

 Ramazan Bayramı dolayısıyla tüm kamu kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katıldığı ve vatandaşlarla bayramlaşma programı bayramın birinci günü olan 08.08.2013 Perşembe günü saat 11.00-11.30 saatleri arasında Belediye düğün salonunda gerçekleştirildi.

Karapınar Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen vatandaşlarla bayramlaşma programında İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım şunları söyledi " Bayramların toplum olarak insanları birbirine yaklaştıran ve dayanışmayı artıran özel günler olduğunu söyledi.
Bayramların kırgınlığı ve küskünlüğü ortadan kaldırdığını belirten Kaymakam Yıldırım," Bayramlar sevincimizin arttığı, sevgi ve hoşgörünün kendisini gösterdiği günlerdir" dedi.
Programa  Garnizon Komutan Vekili Topçu Yüzbaşı  Ali Öz,Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Kamu Kurum ve Kuruluşların başkanları ve temsilcileri, Oda Başkanları, Siyasi Parti Başkanları, Şehit yakınları ve Gaziler,Basın mensupları, vatandaşlar ile diğer davetliler katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol