banner328
Öne Çıkanlar İlçemizde Gönüllü Hizmet Veren Örnek Vatandaş Hacı Sabri Akyıl Başkan Uğur İbrahim Altaya Ziyaret Muhtarlara Hijyen Seti Desteği Vefa Sosyal Destek Grubu Çalışmalarına Devam Ediyor

Bu haber kez okundu.

Milletvekili Yerlikaya: Sosyal Barışı Sağlayacağız

Kayalı Belediye başkanı Şenel Küçük Durmuş’u makamında ziyaret eden Prof Dr Yerlikaya Başkan Küçükdurmuş’tan kasabanın sorunları hakkında bilgi aldı.
Milletvekili Yerlikaya, Büyükşehir yasası ile kasaba ve köylerinde modernleşeceğini söyledi.
Gündemi değerlendiren milletvekili Yerlikaya,” ülkemizde sosyal barışı sağlamamız lazım. Bunun için iktidar olarak kararlıyız. Ancak muhalefet her yerde kargaşa çıkartıp, fitne tohumlarını ortaya atıyorlar. PKK bitmek üzere ancak bazı güçler iş başında. Şunu belirtelim ki, PKK kadar bu ülkeye başka büyük derecede zararı olacak başka bir terör örgütü yoktur. Biz bunlarında üstesinden geleceğiz. Bu süreçten rahatsız olanlar.30 yıldır bu ülkede akan akıyor. Toplumun hepsi akan kanı durdurun demiyor mu? o zaman neden gelinen noktadan rahatsız olunuyor. AK parti hükümeti olarak gerek ülkemiz de gerekse Ortadoğu da sosyal barışı sağlamaya kararlıyız” dedi.
Yerlikaya’nın kayalı kasabası ziyaretine Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu,AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yaka ve partililer katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol