Öne Çıkanlar Yeni Müfredat Tanıtım Toplantısı Yapıldı Karapınar Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İhaleye Çıkıyor Karapınar İlçesi Çiftçi Bilgilendirme Toplantıları Davem Ediyor

Bu haber kez okundu.

Kuran Öğrenmenin Yaşı Yok

İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, Merkez ve köylerde 16 camide devam eden Kuran öğrenme projesine vatandaşların büyük önem verdiğini söyledi.

Kuran öğrenmenin yaşının olmadığını söyleyen Müftü Gün” Her yaştan kuran öğrenmeye çalışan vatandaşlarımızın gayreti bizleri sevindiriyor.13 yaşından 70 yaşına kadar kuran öğrenmeye gelen vatandaşlarımıza din görevlilerimiz her konuda yardımcı oluyor. Çeşitli sebeplerle Kuran öğrenemeyen insanlarımız bu imkânı en iyi şekilde değerlendiriyorlar. Kursumuz Mart ayında sona erecek” dedi.
Taş Cami İmam Hatibi Musa Kazım Mutlusoy, camide 5 gün yatsı namazı sonrası kursumuzda kuran, itikat, siyer dersleri veriliyor. Gösterilen ilgi son derece memnunluk verici” dedi.
Kuran Öğrenmeye gelen 60 yaşındaki Faruk Yazar, çeşitli sebeplerle öğrenemediğimiz kutsal kitabımız geç de olsa öğreniyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol