banner328
Öne Çıkanlar Kuaför Salonları Denetlendi Ahmet Hamdi Mutlu Kent Parkı İhaleye Hazır Hale Getirildi Gıda Savaşları Kapıda Karapınar Ziraat Odasında İmza Kampanyası

Bu haber kez okundu.

Kaymakam ve Belediye Başkanı Pazar Yerini Denetledi

Kapalı pazar yerinde incelemelerde bulunan Kaymakam Demirtaş ve Başkan Yaka’ya İlçe Sağlık Müdürü Dr. M.Akif Akyurt, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Zengin, İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan ve Emniyet Personeli, Zabıta Müdürü Talip Karagöz ve Zabıta Personeli eşlik etti. İlçe Kaymakam Vekili İsmail Demirtaş’a alınan tedbirlerle ilgili bilgiler veren Başkan Yaka, vatandaşların hijyenik bir ortamda güvenle alışverişlerini yapabilmeleri amacıyla pazar içerisinde belediye olarak gerekli her türlü tedbiri alarak, titiz bir dezenfekte çalışması yürüttüklerini, pazar içerisinde zabıta görevlileri tarafından denetimlerini sürdürdüğünü belirtti.

Hem esnaflardan hem de vatandaşlardan korona virüs tedbirleri kapsamında alınan kararlara riayet ederek, mutlaka sosyal mesafeyi korumaları ve maske kullanmalarını isteyen İlçe Kaymakam Vekili İsmail Demirtaş, hijyen konusunda da dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı.

Kaymakam Demirtaş ve Başkan Yaka pazar içerisinde esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol