banner328
Öne Çıkanlar Başkanlardan Hayvan Pazarı Ziyareti Yaşlı Çifti Ziyaret Etti Rahim Ağzı (Serviks) Kanseri Farkındalık Ayı 2020 Telefon Dolandırıcılını Son Anda Engelledi

Bu haber kez okundu.

Karapınar’da Binlerce Meşe Palamudu Toprakla Buluştu

Karapınar Gençlik Merkezi Müdürü Muhammet Ali Karakul, Karapınar Çölleşme ve Erozyon Araştırma Merkezi Sahasına yaklaşık 3 bin Meşe palamudu ekildiğini söyledi.

Müdür Karakul Karapınar’ın erozyon felaketini en çok yaşayan ve hisseden yerleşim yeri olduğunu belirterek, Gelecek nesillere yaşanır bir çevre için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini kaydetti.

Dünyanın Küresel ısınma iklim değişikliği gibi bir çok olumsuzluklarla karşı karşıya olduğunu belirten Müdür Karakul, “Ülkemizin ve dünyanın oksijene ihtiyacı var. Bu etkinlikte bulunmaktan mutluyuz. Karapınar Çölleşme ve Erozyon Araştırma Merkezi yetkililerine destekleri için teşekkür ediyorum “ dedi.

Karapınar Gençlik Merkezi Gönüllü öğrencisi Alperen Özlü, Doğaya sağladığımız katkıdan mutluyuz. Çevremizin değerini bilmeliyiz. Bilinçli bir gençlik yetiştirmek adına bu tip çevre etkinlikleri bizleri olumlu etkiliyor."” dedi

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
MAHMUT 3 gün önce

COKE GÜZEL