Öne Çıkanlar Haydı Çocuklar Camiye Münazara Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi Yaralı Halde Bulunan Kızıl Şahin Tedavi Altına Alındı Kan Bağışı Kampanyası Düzenlendi

Bu haber kez okundu.

Karapınar ÖSYM Merkezi Oldu

AK Parti Karapınar İlçe başkanı Yusuf Zengin, Karapınar’ın ÖSYM Merkezi olduğunu belirtti.

Başkan Zengin, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün’e üniversite seçme sınavlarının Karapınar'da yapılması için İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat Ve Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile birlikte bir dosya verdiklerini kaydetti.

Yapılan değerlendirme sonucunda ÖSYM başkanı ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün’den bu talep’in kabul olduğu müjdesini aldıklarını kaydetti.

Konuyla ilgili paylaşım yapan Başkan Zengin,; İlçemize ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Zengin,”Karapınarlı üniversite adayları üniversite sınavlarına başvuru ile ilgili bazı işlemleri Ereğli’ye ya da Konya’ya gidiyordu. .YKS sınavları için de yine başka il ve ilçelere gitmek zorunda kalınıyordu. Karapınar'a ÖSYM Merkezi açıldı. Bundan sonra her işlem ilçemiz de gerçekleşecek ÖSYM Sınavları Karapınar’da yapılacak olup ÖSYM Merkezini Karapınar’a kazandırdık, hayırlı uğurlu olsun. Bize destek olan Başta Çevre Şehircilik ve İklimlendirme Bakanımız Murat Kurum olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz ” Dedi.

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol