Öne Çıkanlar Karapınar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne Recep Ekinci Atandı  Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor Öğrenciler Tiyatro ile Sıfır Atık Öğrendiler (TOBB)78.Genel Kurul Toplantısı Elektronik Ortamda Gerçekleştirildi

Bu haber kez okundu.

Kahraman Ordumuza Dil Uzatmak Gaflettir

Pekdemir, “CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın kahraman ordumuz hakkında kullandığı 'Türk Ordusu satılmış' ifadelerini şiddetle kınıyoruz. Bu ahlak ve seviye yoksunu ifadeler biz şehit ailelerini derinden yaralamıştır. Kahraman ordumuza dil uzatanlar, ordumuzun terörle verdiği mücadeleden ve gösterdiği büyük başarıdan rahatsız olanlardır. Bu zihniyet şunu çok iyi bilmelidir ki; ülkemizin güvenliği, milletimizin huzuru için kahramanca mücadele eden ordumuzun her zaman yanında olacağız. CHP yönetiminden milli ve manevi değerlerimize karşı yapılan bu saygısızlığa karşı en kısa sürede tavır almasını talep ediyoruz.

BKonya Şehit Aileleri Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm şehitlerimize bir kez daha rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol