Öne Çıkanlar Oda Üyelerinin Hizmeti Ayağına Getirildi Yeşilyurt Mahallesinde Esnaf Ziyareti Emirgazi İlçesine Yeni Kaymakam Atandı Satranç Turnuvası Tamamlandı

Bu haber kez okundu.

 İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu seminer verildi
Ticaret ve Sanayi odası toplantı salonunda yapılan seminere Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası Başkan Yardımcısı Ramazan Bayram, SMMO Karapınar temsilcisi Mustafa Aşıroğlu, yönetim kurulu üyeleri Yaşar Atabay, Abdullah Sezer, Muhasebeciler ile diğer vatandaşlar katıldı.

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Yardımcısı Ramazan Bayram yaptığı konuşmada Türkiye ekonomisinin sürekli büyüdüğünü, buna bağlı olarak da istihdamın arttığına dikkat çekti.

,Bayram "Bu artışın sonucu olarak da çalışanların, iş yerinin ve üretimin güvenliğine gerekli önem verilmelidir. Bu konu da bizlere önemli görevler düşmektedir. Dünyada her yıl binlerce çalışan meslek hastalıklarına maruz kalmakta ve iş kazası meydana gelmektedir. Meslek hastalığı ve iş kazaları sonucunda da çok sayıda çalışan hayatını kaybetmektedir. 22 Haziran 2012 tarihinde kabul dilen 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, 30 Haziran 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanmıştır.” Dedi.

Daha sonra özel danışmanlık firması tarafından seminer verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol