Öne Çıkanlar Yenilenebilir Enerjinin Merkezi Konumunda Başkan Yaka ve Kaymakam Murat Aşı Uygulama Noktasını Ziyaret Etti Konya Karapınarda 13.150 m² tarla icradan satılıktır Karapınar Devlet Hastanes Doğalgaz Dönüşüm İşi Yaptırılacaktır

Bu haber kez okundu.

 İş Bankası Müdürlüğüne Engin Akdoğan Atandı

İş Bankası Genel Müdürlüğü tarafından Karapınar İş Bankası Müdürü Engin Akdoğan;

1975 Ankara doğumlu olup, İlkokul,Ortaokul ve Liseyi Ankara’da, Üniversiteyi ise Ankara Üniversitesi Matematik Bölümünden 2000 yılında mezun oldu.

Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul, Ankara, Kayseri, Karaman, Konya gibi İllerde İş Bankasının çeşitli birimlerinde memur ve müdür olarak çalıştı.

2011 yılından beri Karaman İli İş Bankası Şubesinde Müdür iken, İş Bankası Genel Müdürlüğü tarafından Karapınar İş Bankası Müdürü olarak ataması yapıldı.

Engin Akdoğan Karapınar İş Bankası Müdürü olarak 6 Şubat 2014 tarihinde göreve başladı.

Engin Akdoğan bu konuda şunları söyledi “İş Bankası Müdürü olarak Karapınar’da vatandaşlarımıza, çiftçilerimize, esnaflarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için personellerimizle birlikte çaba göstermekteyiz diyen Müdür Engin Akdoğan, İş Bankamızın kapısı hizmet için her zaman vatandaşlarımıza açıktır”dedi

Bizde Yeşilpınar Gazetesi olarak, Karapınar İş Bankası Müdürü Engin Akdoğan’a yeni görevinde yapacağı hizmet ve çalışmalarda sağılık sıhhat içerisinde üstün başarılar dileriz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol