Öne Çıkanlar Yeni Hayvan Pazarı Hizmete Girdi Karapınar Belediyesinden Kültür Gezisi Karapınar Gençlik Merkezi Gezi Düzenledi Bir Çok Suçtan Aranan Şahıs Uyuşturucu ile Yakalandı

Bu haber kez okundu.

Hastane Personelinden Ticaret Borsasına Ziyaret

Ziyarete Karapınar Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ertuğrul YARALI, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Akif AKYURT, Hastane İdari Mali İşler Müdürü Mustafa SORAN, Müdür Yardımcısı Levent KÜÇÜK katıldı. Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Ahmet ULUSOY, Başkan Yardımcısı Veysel AKKAYA, Yön. Kur. Sayman Üye Musa DİRİ, Yön. Kur. Üyesi Serdar UYSAL, Meclis Üyesi Kerim KARA  tarafından karşılanarak misafir edildiler.

Hastane Başhekimi Dr. Ertuğrul YARALI; “Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Ahmet ULUSOY ve ekibine hastanemize şimdiye kadar yapmış olduğu desteklerden ve ayrıca hastanemize yapmış oldukları pandemi sürecinde hastalarımızın oksijen ihtiyaçlarını karşılayacak 95.000,00 TL tutarındaki yüksek akışlı oksijen cihazı bağışı için teşekkür ederek, plaket takdim etti.”

Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Ahmet ULUSOY ise ; “ Karapınar Ticaret Borsası Yönetimi ve Meclisi  olarak biz her zaman Sağlık alanında Karapınar halkına hizmet veren Karapınar Devlet Hastanesinin yanında olduk, bundan sonra da yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceğiz. Biz sağlığın ne kadar önemli olduğunu COVİD-19 sürecinde bir kez daha anladık. Sağlık alanında hizmet veren tüm personele görevlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol