banner328
Öne Çıkanlar İlçemizde Gönüllü Hizmet Veren Örnek Vatandaş Hacı Sabri Akyıl Başkan Uğur İbrahim Altaya Ziyaret Muhtarlara Hijyen Seti Desteği Vefa Sosyal Destek Grubu Çalışmalarına Devam Ediyor

Bu haber kez okundu.

Eğitim Bir- Sen Üyeleri Yemekde Buluştular

Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliğinin üyeleri ve misafir üyeler aileleri ile birlikte yaklaşık 300 kişi, Kurtay 100. Yıl Tesislerinde buluşarak gönüllerince eğlenip, birbirleriyle sohbet etme imkânı buldular.

Konya Aydın Şah Gösteri Dünyasından gelen palyoçalar Aydın Kulaklıkaya ve yardımcısı, Eğitim-Bir-Sen Üyelerinin çocuklarına dans, yarışma, sosis balon katlama gibi oyunlar yaparak ve çocukların yüzlerine çeşitli resimler çizerek gönüllerince eğlenmesine vesile oldular.

Kurtay 100. Yıl Tesisinde Pikniğe katılan Eğitim-Bir-Sen üyelerine Öğrenci Asuman Sarıbaş tarafından Keman resitali sunuldu.

Egitim- Bir-Sen Karapınar Temsilcisi Ahmet Aydınbelge “ Biz Eğitim-Bir-Sen Milli Eğitim Çalışanları olarak büyük bir aileyiz. Her yıl üyelerimizle ailecek piknikte buluşarak sohbet etme ve yeni gelen arkadaşlarımızla tanışma, Okul yorgunluğunu atma imkânı bulmaktayız. Bu tür Sosyal faaliyetlere hepimizin ihtiyacı var. Yeşillikler içerisinde hem bizler ve hem de çocuklarımız gönüllerince eğeleniyorlar. Biz Öğretmenler de Eğitim-Bir-Sen, Eğitimciler Birliği Sendikası’nın, Milli Eğitim çalışanları için Toplu Sözleşme Tekliflerimizin sonuçlanmasını bekliyoruz”.dedi

Öğretmenler Aileleri ile birlikte Kurtay 100. Yıl tesislerinde piknikte buluşmaları, ailelerin birbirleriyle sohbet etmeleri, tanışmaları,. Dayanışmaları, çocuklarının eğlenmeleri görülmeye değerdi. Kurtay 100. Yıl tesislerinde verilen hizmetin de takdir edildiği görüldü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol