Öne Çıkanlar  Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor Öğrenciler Tiyatro ile Sıfır Atık Öğrendiler (TOBB)78.Genel Kurul Toplantısı Elektronik Ortamda Gerçekleştirildi Polislerden Özel Çocuklara anlamlı Ziyaret

Bu haber kez okundu.

Başkan Yaka Sarımsak Hasadında Çiftçilerle Buluştu

Çiftçilerin emeklerini yerinde görmek için ziyarette bulunarak hasadın bol ve bereketli bir sezon olması dileklerini ileterek çalışan işçilere tatlı ikramında bulundu.

Başkan Yaka yaptığı açıklamada “Çiftçilerimizin alın terleriyle emeklerini yoğurdukları sofralarımızın lezzetine lezzet katan aynı zamanda doğal antibiyotik kaynağı olan Yeşilyurt mahallemizdeki sarımsak hasadına katılarak çiftçilerle bilgi alışverişinde bulundu.

Yıllık 300 ton sarımsak hasadının yapıldığı Yeşilyurt’ta Emek vererek, alın teri döken tüm çiftçi kardeşlerimize hayırlı ve bereketli bir sezon diliyorum” dedi.

Başkan Yaka’nın Yeşilyurt mahallesindeki sarımsak hasadı ziyaretine AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, Başkan Yardımcısı Halil Aker ve Belediye Meclis Üyesi Necati Kardeş eşlik ettiler.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol