Öne Çıkanlar AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı Diyetisyen Tuba Akkaş Görevine Başladı Güçlü Karapınar Emniyet Müdürlüğü Suç İşlenmeden Önlemeyi Hedefliyor

Bu haber kez okundu.

 Ankara’da Muhtarlar Derneği Genel Başkanlığı Yönetimine İki Muhtarımız Seçildi

27 Nisan 2014 tarihinde yapılan Genel Kurula Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinden Muhtarlar katıldı. Genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Gündemden sonra açılış konuşmasını Köy ve Mahalli İdareleri Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Osman Kaya yaptı. Osman Kaya ve Yönetim Kuruluna yeniden göreve devam denildi. Kaya Yönetim Kuruluna Karapınar Adalet Mahallesi Muhtarı Mustafa Çakan ve Reşadiye Mahallesi Muhtarı Fethi Savur dâhil edildi. Adalet Mahallesi Muhtarı Mustafa Çakan Köy ve Mahalli İdareleri Muhtarlar Derneği Genel Başkan yardımcısı, Reşadiye Mahallesi Muhtarı Fethi Savur ise Denetleme Kurulu Genel Başkanı olarak seçildiler.

Bizde Yeşilpınar Gazetesi olarak, Merkezi Ankara’da bulunan Köy ve Mahalli İdareleri Muhtarlar Derneği Genel Başkanlığı Yönetimine seçilerek Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Adalet Mah. Muhtarı Mustafa Çakan ve Denetim Kurulu Başkanlığına seçilen Reşadiye Mah. Muhtarı Fethi Savur’a yeni görevlerinde üstün başarılar dilerken, kendilerini tebrik ederiz.

Anahtar Kelimeler:
Muhtarlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol