14 Aralık 2017 Perşembe

Okul Temsilcileri Seçimi Yapıldı

03.11.2017 Cuma günü Öğretmenevi Sosyal Faaliyetler salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü Arif Yayla başkanlığında ve üyelerden Öğretmenevi Müdürü Ali Karakaya, Cumhuriyet Ortaokul Müdürü Metin Yapar gözetiminde, İlçemizde İlk ve Orta Dereceli okul temsilci öğrenciler ve idarecilerin katılımı ile İlçe Öğrenci Temsilci seçimi yapıldı.

08 Kasım 2017 Çarşamba 20:11
Bu haber 284 kez okundu
 Okul Temsilcileri Seçimi Yapıldı
 Demokrasi Eğitimi ve Öğrenci Meclisi Projesi kapsamında yapılan seçimlerinde, her sınıf sınıf temsilcisini, bütün sınıflar Okullarının temsilcisini, Okul temsilcileri İlçe Temsilcisini, İlçe Temsilcileri İl Temsilcisini, İl Temsilcileri de Ankara'da TBMM Öğrenci Meclis temsilcisini seçmektedirler.
İlçemizde İlk ve Orta dereceli okul temsilcilerinden 7 öğrencinin aday olduğu ve  gizli oy kullanılarak yapılan İlçe öğrenci temsilcisi seçiminde, Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi Öğrencisi Ali Emir Gümüşer Öğrenci İlçe Temsilcisi olarak seçildi. İkinciliği Fevzipaşa Ortaokulundan Ümügülsüm Bilgeç, Üçüncülüğü Anadolu İmam Hatip Lisesinden Taha Yasin Özkan kazandı.
Sonuç olarak,  KİGAL Karapınar Öğrenci temsilcisi olarak seçimi kazanan Ali Emir Gümüşer, Konya'da İlçemizi temsil edecektir. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
MUSA CEYHAN

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner299
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 05 Aralık 2017 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 08 Kasım 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV