banner328
Öne Çıkanlar Başkan Altay İlçe Belediye Başkanlarıyla Görüştü İyi Parti Konya İl Başkanı Tozoğlundan Basın Açıklaması İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Rehber Öğretmenlere Eğitim Verild Selçuk Üniversitesi

Bu haber kez okundu.

Karapınar Belediyesinde Corona Virüs Toplantısı

Başkan Yaka başkanlığında gerçekleştirilen toplantı tüm birimleri ilgilendiren yasal mevzuatlar ve bunlarla ilgili uygulamalar anlatılıp, son dönemlerde dünyayı etkisi altına alan corona virüs hakkında ilçemizde alınan tedbir ve önlemler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Yaka Türkiye’de görülmeye başlayan korona virüs hastalığının toplumun bütün kesimlerini ilgilendirdiğini belirterek vatandaşlarımızın şahsi olarak hijyene dikkat etmelerini, virüse karşı özellikle ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarının devam ettiğini, Devletin ilk günden itibaren çok özel tedbirler geliştirerek Türkiye’yi koronavirüs hastalığından en az zarar görmesi noktasında gereken herşeyi yaptığını ifade eden Başkan Yaka, Bizlere gönderdikleri talimatları doğrultusunda da ilçemizde gereken önlemleri aldıklarını ve almaya da devam ettiklerini belirtti.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Pınar Yıldız 5 ay önce

Uzmanlar koronavirüs aşısı bulunmadığı sürece önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söylemektedirler. Diğer ülkeler 2. dalgadan korkmaktadırlar ülkemize 2.dalga veya önümüzdeki kış aylarında tekrarlayacak olursa Gıda ürün tedarik zinciri bozulmayacaktır. Uzun mesafe nakliyat yapanlar havayolu ekipleri ve sağlık görevlileri gerekli önlemleri alarak bizlere güzel çözüm bulacaklardır. Şehirler arası nakliyatyapanlar sebze meyve ve diğer gıda alışverişin devam etmesi için çalışmalarına devam edecektir. Her platformda bu şekilde bilgilendirme yapılması insanlarımız için önemli olduğunuz düşünmekteyim.