Öne Çıkanlar Yeni Hayvan Pazarı Hizmete Girdi Karapınar Belediyesinden Kültür Gezisi Bir Çok Suçtan Aranan Şahıs Uyuşturucu ile Yakalandı Zafer Partisi Karapınar 1.Olağan Kongresi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

Karapınar Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Yaka,”Karapınar Belediyesi araç envanterimizde 2 adet damperli kamyon dahil etmiş bulunuyoruz. Bizim en güçlü yanımız araç parkımızın güçlü olmasıdır. Fenİşleri Müdürlüğümüzün, Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün, Park Bahçe Müdürlüğümüzün araç parkı ile birlikte daha geniş bir alanda köylerde beldelerde her alanda hizmet yapabilmek için araç parkımızı güçlendirerek hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle bir konunun altını çizmek istiyorum şu anda Karapınar Belediyesi araç parkında 82 adet araç 25 tane iş makinesi olmak üzere toplamda107 adet araçla Karapınar Belediyesi sınırları içerisinde hizmet ediyoruz. 2014 den günümüze yaklaşık olarak 39 tane araç, kamyon, diğer bütün yan ekipmanlar ve 9 tane iş makinesi olmak üzere toplamda 48 tane yeni araç alarak hizmet ediyoruz. Geniş bir alanda 14 köy, 4 belde ve merkez mahallelerimizde beraber 2674 km2 alanda her alanda çalışmalarımız devam etmektedir. Toplam araç ve iş makinalarımızla beraber inşallah bundan sonra da hizmete kaldığımız yerden çok daha etkin bir şekilde çalışmamıza devam edeceğiz.

Ben tekrar bu 2 Damperli kamyonumuzun vatandaşlarımıza, Karapınarlı hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol