Kanatlı Eti Sektörü Geleceğin En Büyük Protein Kaynağı Olmaya Devam Edecek! Kanatlı Eti Sektörü Geleceğin En Büyük Protein Kaynağı Olmaya Devam Edecek!


Karapınar ilçe merkezine 10 kilometre uzaklıktaki Karacadağ Göktepe mevkiine Karapınar Belediyesi tarafından yapılan kalkış ve iniş alanlarında buluşan yamaç paraşütü sporcuları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla Türk bayrakları ile uçuş gerçekleştirdi.
Türkiye'nin farklı kentlerinden gelen pilotların uçuş etkinliğine Karapınar İlçe Kaymakamı Şenol Öztürk,  Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Garnizon Komutanı Albay Serdar Tavlayan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, İlçe Emniyet Müdürü Salih Erdem, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Sönmez, Karapınar Uçuş ve Doğa Sporları Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Ulutaş ve vatandaşlar katıldı.
Yamaç Paraşütü pilotlarının gökyüzünde Türk Bayrağı'nı dalgalandırarak yaptıkları gösteri izleyenler tarafından büyük beğeni kazandı. 60 metrekarelik Türk Bayrağı'nı gökyüzünde dalgalandıran pilotları ayakta alkışlayan izleyiciler fotoğraf ve video çekerek anı ölümsüzleştirdiler.