Balıkesir'in doğal şehir ünvanlı Sındırgı ilçesinde Türkiye'nin en geniş katılımlı bisiklet yarışmaları 21-22 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştirildi.Torku Şeker Sporlu kız ve erkek bisikletçiler, ferdi klasmanda 2 ikincilik, bir üçüncülük elde ederek, turnuvaya katıldığı iki kategoride de takım halinde kürsüye çıkmayı başardı. 
Türkiye Bisiklet Federasyonu, Balıkesir Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Sındırgı Belediyesi tarafından düzenlenen,19 Mayıs Atatürk'ü anma ve gençlik spor bayramı Türkiye Kupası 2. Etap Puanlı Yol YarışlarınaU-17, U-15, U-12 kategorilerinde kız ve erkek toplam 314 sporcu katıldı.
U17 ERKEKLERDE KÜRSÜYE KONYA DAMGASI
U17 Yıldız Erkekler Kriteryum yol yarışında Kocaeli Öncü Gençlik Spordan Arda Uzel 1. , Torku ŞekerSpordan MehmetMayda 2.oldu. 
Torku Şeker Spor kulübü, aynı kategoride Furkan Duran ve Furkan Kılınç'ın da puanlarıyla U17 Erkeklerde takım halinde 2.'lik kürsüsüne çıktı.
U17 Takım birinciliğini Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü, 3.'lüğü ise Selçuklu Belediye sporelde etti. Dereceye giren 3 Konya takımına kupalarını Sındırgı Kaymakamı Zafer Oktay verdi.
U17 BAYANLARDA ŞAMPİYONTORKU ŞEKER
U 17 Bayan Kriteryumyol yarışında Pamukkale Su Sporları Kulübünden Hatice Buse Ertekin 1. olurken, Torku Şeker Spordan Emine Adanalı2.oldu. 
Torku Şeker Spor, Defne Kadıoğlu ve Rabia Şimşir'in de puanlarıyla U17 Bayanlar Kategorisinde Takım Şampiyonluğunu kazandı.
Birinci olan Torku Şeker Spor'a, 2.Giresun Spor Lisesi ve 3.Giresun Gençlik Spor Kulübüne kupalarını, Sındırgı Belediyespor Kulüp Başkanı Tufan Gürlek takdim etti.